Tech

Ky do të jetë Galaxy Note 8 (Foto)

Pamjet e para të Galaxy Note 8, i cili pritet të dalë më 23 gusht, sapo kanë dalë në internet, me një sërë pamjesh që tregojnë pajisjen me ngjyra të ndryshme dhe në kënde të ndryshme.

Fotot vijnë përmes një postimi në llogarinë e famshme @evleaks, transmeton tch.

Note 8 pritet të vijë me ekran prej 6.3-inç. Ekrani do të jetë i tipit “Infinity”, që e kemi parë tek Galaxy S8.

Por Note 8 nuk do të jetë smartfon më i madh i Samsung vetëm nga përmasat. I tillë do të jetë edhe çmimi, që sipas spekulimeve mund të shkojë në 1 mijë euro.

the authorE B