ShowBiz

Kylie Jenner organizon një festë madhështore për të festuar linjën e re të kozmetikës

Kylie Jenner ka lansuar linjën e re në kozmetikë për të cilën është inspiruar nga bija e saj.

Kylie Jenner pas shpenzimeve mijëra eurosh për ditëlindjen e të bijës, ka organizuar një tjetër festë madhështore për linjën e re në kozmetikë, shkruan lajmi.net.

Dhe ‘mbretëresha’ e kozmetikës ka ndarë disa imazhe më ndjekësit e saj në Instagram ku së bashku me Stormin dukesh shumë krenare dhe të kënaqura me këtë festë.

“Çdo ditë me ty është një bekim për mua, faleminderit Zot” shkruante Kylie në fotot ku shihej krahë bijës së saj.

the authorSamir Dalipi