ShowBiz

Kylie, një zeshkane shumë seksi (Foto)

Kylie Jenner është në top formë. Këtë e ka dëshmuar edhe me paraqitjen e radhës që e ka bërë në Instagram.
Jenner arrinë që gjithmonë të duket seksi dhe joshëse- shkruan Indeksonline.

19 vjecarja në fjalë përmes kësaj foto ka përshëndetur fansat e saj në Instagram