Aktuale

Labinot Tahiri nis iniciativën për ta ndihmuar Shkupin me 10 mijë euro

Këngëtari, Labinot Tahiri, do të ndërmarrë një iniciativë për të ndihmuar të prekurit nga përmbytjet në Shkup, me 10 mijë euro.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Tahiri ka shkruar se këto ndihma do t’i mbledhë së bashku me të famshëm të tjerë të estradës dhe popullin.

Ai po ashtu, përmes këtij postimi, u ka shprehur ngushëllime familjeve të viktimave./KP