ShowBiz

Labinot Tahiri uron bashkëshorten me shkrimin më të ëmbël

Labinot Tahiri ka publikuar një imazh me gruan e tij për nder të ditëlindjes së saj.

Këngëtari i mirënjohur Labinot Tahiri sot feston ditëlindjen e personit më të veçantë për të, në këtë ditë të rëndësishme nuk ka munguar urimi për të, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar një imazh me gruan Hanën në llogarinë e Instagramit duke uruar atë, “Na qoftë jeta me shumë të mira , edhe nga kjo ditëlindje që ke Hana!
Tash e 20 vite që ti urojë, qofshim me shêndet tê mirë ; ne të dy , familja dhe të gjithê miqët e dashamirët tanë qê ti festojmê edhe ditëlindjet tjera!”, shkroi ai.

Me këtë rast, Hana ka pranuar urime të shumta nga familjarët dhe shoqëria e saj në komente.

the authorSamir Dalipi