ShowBiz

Lajm surprizë, Bes Kallaku drejt Hollywoodit (Foto)

Aktori i humorit Bes Kallaku me sa duket ka një projekt surprizë.

Gjatë udhëtimit të tij disa ditor në Bullgari Besi është duke punuar për një projekt për të cilin nuk ka dhënë shumë detaje.

Dyshimet u ngritën pas këtij postimit të fundit ku ai duket me një kast aktorësh dhe producentësh rusë.

“Kur të ve prangat Hollywoodi” –shkruan Besi krahas fotos së publikuar. / Gazeta Express/

the authorE B