ShowBiz

Lajmërohet Ermal Mamaqi pas aksidentit, ja çfarë thotë

Pas një aksidenti të përfshirë një ditë më parë në Ferizaj, më në fund vjen dhe reagimi i aktorit Ermal Mamaqi.

Ai, në një postim në Facebook trogon momentet e tmerrit që ka kaluar në aksident. Kjo ndodhi si pasojë e një rrethrrotullimi të pandriçuar dhe të paparalajmëruar.

Reagimi i plotë:

Te dashur miq,

Ju perqafoj. Me duket sikur ma falen jeten per se dyti. Perjetova momentet me te veshtira ne jete. Jam shume mire. Edhe une edhe 2 miqte e mi qe udhetonin me mua.  Aksidenti i mbremshem ne Kosove,Ferizaj ndodhi si pasoje e nje rrethrotullimi te pandricuar dhe te paparalajmeruar. Me sa me thane,ai vend ishte rrethi i vdekjes se cdo dite aty behen aksidente. Kam nje pyetje per autoritetet :  – Edhe sa vete duhet te vdesin per ta rregullur ate problem? Dhe ne fund Zoti eshte i mire!!! Jemi therime qe nuk ja dime vleren jetes deri sa prekim vdekjen.