Sport

Lamtumirë Arsenal

Arsene Wenger do të shes gjatë verës së ardhshme anësorin anglez, Theo Walcott

Trajneri Arsenalit, Arsene Wenger ka humbur durimin me The Walcott, të cilin do ta shes gjatë verës së ardhshme.

Francezi beson se aventura e anglezit me Arsenalin duhet të përfundojë, pasi lojtari asnjëherë nuk e arriti nivelin që pritej.

Walcot ka kontratë me Arsenalin vetëm deri në vitin 2019 dhe për shërbimet e tij interesohen West Ham dhe Everton. /Express/