Sport

Lamtumirë Real Madrid, Bale merr vendimin përfundimtar

Ai ka qenë target i Bayernit të Munichut, por gjermanët nuk ishin konkret.
Gareth Bale ka vendosur për të ardhmen.

Uellsiani dëshiron të kthehet në Premierligë, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai ka qenë target i Bayernit të Munichut, por gjermanët nuk ishin konkret.

Favoritë për të mbeten Manchester United dhe Tottenham. /Lajmi.net/