ShowBiz

Ledri po sjell super bashkëpunim me këtë këngëtar

U diskutua për një bashkëpunim midis dy reperëve të njohur Ledri Vulës dhe Noizyt.

Por mesa duket Ledri e ka lënë për më vonë këtë dhe ka vendosur të sjellë këtë fillim verë një tjetër bashkëpunim.

Prej disa kohësh qarkullon një thashethem për një bashkëpunim të mundshëm midis Ledrit dhe Flori Mumajesit.

Ky bashkëpunim nuk është konfirmuar ende nga asnjëra palë por sipas disa burimeve për Blitz.al, kohët e fundit Ledri është parë shpesh herë, në studion e Three Dots.

Mesa duket bashkëpunimi i Ledrit dhe Florit do të vijë së shpejti dhe padyshim që do të jetë një hit i kësaj vere.

the authorSamir Dalipi