ShowBiz

Ledri uron Gashin për ditëlindje, e quan vëlla

Ledri dhe Gashi gëzojnë raporte të mira shoqërore.

Gashi sot feston ditëlindjen dhe urimet për këngëtarin tashmë kanë ‘vërshuar’ në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Një urim mjaft special 30-vjeçari e morri edhe nga reperi shqiptar Ledri Vula, i cili në një foto ku shihet bashkë me Gashin në skenë shkruan ‘Urime ditëlindjen vëlla’.

Kujtojmë se dyshja kanë edhe një këngë së bashku që titullohet ‘Thats mine’ dhe numëron tanimë mbi 10 milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/