ShowBiz

Ledri Vula bëhet romantik për ditëlindjen e të dashurës

Sara Hoxha sot feston ditëlindjen.

Sot, e dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha feston ditëlindjen, dhe sigurisht që për një ditë të tillë nuk mund të mungoi urimi i reperit, shkruan lajmi.net.

Ledri ka publikuar një foto me të, të shkrepur kohë më parë dhe sipër fotos ia ka kushtuar disa vargje nga këngë ‘Trëndafil i zi’.

“E rujmë njoni-tjetrin si ujin e pishëm, si me jetu veç na dy me një ishull, urime ditëlindejn, Sara”, shkruan Ledri në postimin e bërë. /Lajmi.net/