Aktuale

Lëndohen katër meshkuj dhe një femër në një aksident në Suharekë

Të dielën, rreth orës 11:30, në fshatin Gelancë të Suharekës, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy automjeteve, ku janë lënduar katër meshkuj dhe një femër, të cilët janë dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor, thuhet në raportin e PK’së, transmeton Gazeta Express.