Aktuale

Lëndohen tre persona në një aksident në kryeqytet

Në orët e para të ditës së sotme ka ndodhur një aksident në lagjen “Arbëria” në Prishtinë.

Në këtë aksident janë përfshirë katër vetura dhe për pasojë kanë mbetur të lënduar tre persona.

Ende nuk dihet se si ka ardhur deri te ky aksident, mirëpo ne do t’ju mbajmë të informuar.

Më poshtë ju sjellim pamjet.

the authorE B