ShowBiz

Leonardo DiCaprio në lidhje me modelen 20 vjeçare (Foto)

Aktori i mirënjohur Leonardo DiCaprio mendohet se është në një lidhje me modelen 20-vjeçare Cami Morrone. Sipas Us Weekly, DiCaprio dhe modelja janë parë duke kaluar shumë kohë së bashku.

Gjithashtu aktori është kapur mat në 16 dhjetor duke u larguar nga shtëpia e Morrone në Los Angeles. Në të njejtën ditë të dy janë parë duke bërë shopping në një qendër tregtare. Leonardo DiCaprio njihet për lidhjet e tij me modele të ndryshme si: Gisele Bundchen, Bar Refaeli dhe Nina Agdal.