ShowBiz

Leonora e dashuruar në borë (Foto)

Këngëtarja Leonora Jakupi, ka treguar se nuk din të dashurohet vetëm në atdheun. Ajo në një foto të publikuar në rrjetet sociale, duket shumë romantike dhe sikur mundohet ta dashurojë sa më shumë bardhësinë e borës.

Jakupin jemi mësuar ta shohim në shumë raste, veçanarisht tani kur janë festat e nëntorit, me veshje kombëtare dhe stil atdhetar, transmeton KosovaPress.

Por ajo që është e vërtetë, Lonora Jakupi është e bukur në të gjitha stilet e veshjes./KosovaPress/