Sport

Liga e Evropës rikthehet me 24 përballje, kryesorja Lille – Milan

Sonte (e enjte) do zhvillohen 24 super sfida në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Evropës.

Ndeshja më kryesore është mes Lilles dhe AC Milanit, shkruan lajmi.net.

Këto përballje nisin në ora 18:55:

Kurse në ora 21:00 do zhvillohen këto super sfida./Lajmi.net/