Aktuale

Limaj arrin në Qeveri për takimin e krerëve të koalicionit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate Fatmir Limaj, ka mbërritur në Qeveri ku do të mbahet takimi i krerëve të koalicionit Qeverisës, LDK, AAK e Nisma, në të cilin do të marrë pjesë edhe kryeministri Hoti.

Por, Limaj dhe bashkëpunëtoret  e tij, janë parë pa maska gjatë hyrje në objektin e qeverisë./EO

the authorGazetaKNN