Aktuale

Limaj : Mirësevjen Ramush

Kreu i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ia ka uruar mirëseardhje ish- kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.

Pas vendimit për lirimin e Haradinajt, Limaj e ka uruar familjen Haradinaj dhe gjithë shqiptarët.

“Mirësevjen Ramush! Urime familjes dhe gjithë shqiptarëve!”, ka shkruar Limaj në “Facebook”.zëri.info