ShowBiz

Linda Rei i nxjerr të palarat Xhensila Peres, ja çfarë i zbulon për jetën personale

Sherri mes dy konkurenteve të ‘Dance with me’ nuk ka të mbaruar.
Pasi Linda Rei ka nxjerrë sekretet e shfaqjes duke publikuar foto se kush do të ishte fitues dhe bëhet fjalë se fituesi do të ishte çifti i Xhensilës dhe Trimit.

Pasi në media kanë qarkulluar pamjet e publikuara nga transgjinorja shqiptare vjen dhe reagimi i Xhensila Peres.

“Njerëz të papunë, qenie hibride pa identitet që vdesin për vëmendje edhe pse analfabetë!”-ka shkruar Pere në një postim në Insta Story, që duket se i drejtohet pikërisht Lindës.

Por nuk ka vonuar shumë dhe Rei i është “përveshur” ish-Missit në një postim në Instagram ku shkruan:

“Të kisha nevojë për famë unë nuk ikja nga emisioni. Ti ke nevojë për famë se je e papunë dhe shpresojmë që do ta gjesh tani që ke fituar.”
“Po ca fitove? Krehje dhe ndonjë make up falas në parukeri duke i bërë një story se nuk fitove gjë tjetër. Kam çdo gjë tjetër në jetën time dhe ‘porshin’ po e shkruaj shqip që ta kuptosh e kam timin dhe nuk hedh vetëm foton e stemës në story. Kështu që, xemla para se ta japësh… oh hapësh gojën kaq kollaj, si je mësuar, thirri pak trurit dhe mendo ca po thua!”, – shkruhet në storyn e Lindës. /Gazeta Express/

the authorE B