Sport

Liverpool vendos për Coutinhon dhe Canin (Foto)

Liverpool nuk do t’i shes dy yjet e ekipit Philippe Coutinho dhe Emre Can
Sipas mediave britanikë, drejtuesit e Liverpoolit janë të vendosur që t’i mbajnë në skuadër dy jet e tyre: Philippe Coutinho dhe Emre Can.

Philippe Coutinho po kërkohet nga Barcelona. Madje, është raportuar se klubi kataluans ka arritur marrëveshje në parim me brazilianin, përcjell Express.

Kurse, kampioni i Italisë, Juvetusi tash e një kohë të gjatë po këmbëngul që ta transferoj Emre Canin.

Mbetet të shihet nëse Liverpolli do të arrij t’i mbajë në skuadër të dy lojtarët, apo do të dorëzohet përballë ofertave të majme. /Express/