Sport

Loja më e çmendur e futbollit me Messin, Salahun, Mourinhon dhe Zidanin në rolet kryesore

Yjet e botës së futbollit do të bashkohen kah mesi i këtij muaji në Rusi.
Por, disa prej tyre janë bashkuar për të marrë pjesë në një video të çmendur të Adidas për Kupën e Botës, transmeton Gazeta Express.

Në total, 56 artistë dhe sportistë u morën pjesë në këtë video, përfshirë David Beckham, Zinedine Zidane, Lionel Messi, Paul Pogba, Dele Alli, Gabriel Jesus, Luis Suarez, Mohamed Salah, Jose Mourinho, Chicarito Hernandez, Mezut Ozil, Caroline Wozniacki, Lindsey Horan, Pharrell Williams, A$AP Ferg, Karlie Kloss, Von Miller, Aaron Judge and Justin Turner.

Tema e videos të Adidasit ishte “Përgjigja është Kreativiteti”. /Express/

the authorE B