Sport

Lojtarët e Realit “mbushin bateritë” para finales së madhe

Cardiff dhe ndeshja më e rëndësishme e sezonit po afrohet dhe lojtarët e Realit po kalojnë ditët e lira duke u argëtuar.

Deti, dielli, shoqëria, ndërsa disa si Benzema kalojnë kohën duke i rënë pianos…

Ndërsa Alvaro Morata për finalen e së shtunës pushon me të dashurën Alice Campello.

Real Madrid pret në finale të Ligës së Kampionëve skuadrën italiane Juventus në stadiumin “Millennium” në Cardiff, më 3 qershor. Ndeshja fillon në ora 20.45.