ShowBiz

Lola Haradinaj mahnitëse, feston ditëlindjen në fustanin super të shkurtër

Lola Haradinaj po feston ditëlindjen e 32-të.

Moderajtorja, njëkohësisht bashkëshortja e Daut Haradinaj, po feston ditëlindjen e 32-të.

Lola me këtë rast ka bërë një fotosesion në shtëpinë e saj dhe fotot janë mahnitëse, shkruan Gazeta Express.

Por, ajo që bie në sy është dukja me fustanin shumë të shkurtër që Lola ka veshur.

Ajo po duket për mrekulli në këto foto, e siç thotë edhe vetë, ky vit e ka bërë edhe më të mirë e më të bukur.

the authorBurbuqe Metolli