ShowBiz

Loredana e ka problem ta harroj Mozzikun, publikon një foto të tij

Emrat e dyshes lakohen mjaft shpesh në mediat rozë.

Loredana dhe Mozzik janë nga emrat më të përmendura në shoubiz, mediat vazhdojnë të bëjnë lajme për lidhjen e tyre edhe muaj pas ndarjes, shkruan lajmi.net.

Së fundmi reperja e cila po korr suksese në arenën ndërkombëtare ka befasuar publikun me postimin e bërë në Instastory.

Ajo para pak orëve ka ndarë një foto të Mozziku ku reperi shihet duke mbajtur vajzën e tyre Hanën në gjoks, dhe si mbishkrim Lori kishte lënë disa figura të zemrës.

the authorGazetaKNN