ShowBiz

Loredana publikon bashkëpunimin “Geh dein weg”

Loredana solli edhe një tjetër bashkëpunim ndërkombëtar.

Loredana Zefi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Geh dein weg”, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, rep-artistja bashkëpunoi me KC Rebell dhe Summer Cem, ndërsa kënga po pritet mire në orët e para të publikimit.

Edhe në videoklipin e kësaj kënge, Lori u shfaq me stil unik, ndërsa për veshjen kishte shpenzuar shumë.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Loredana, KC Rebell dhe Summer Cem.

the authorGazetaKNN