ShowBiz

Loredana publikon fotografi me barkun e fryrë

Reperja shqiptare, Loredana Zefi, ka postuar disa fotografi në rrjetet sociale, ku shihet në praninë e reperit, Mozzik dhe vajzës së tyre, Hana.

Loredana ka kohë që është duke publikuar një story, duke shkruar: “Kam nevojë për një fëmijë të dytë.”

Së fundmi publikoi disa fotografi me vajzën dhe Mozzikun duke bërë kërkesën e njëjtë.

Pranë pasqyrës ajo ndau një foto duke pozuar të tre së bashku, por kësaj radhe vendosi ta mbuloj barkun me një emoji.

Duke lënë të kuptohet se mund të jetë në muajt e parë të shtatzënisë.