ShowBiz

Loredana publikon këngën e re ‘Rockstar’

Loredana Zefi nuk di të ndalet, publikon këngën më të re.

 Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, Loredana gjatë mesnatës publikoi këngën e saj të re të titulluar ‘Rockstar’, shkruan lajmi.net.

Kënga në gjuhën gjermane është punuar edhe me klip muzikor ku artistja shfaqet mjaft interesante siç jemi mësuar ta shohim gjithmonë.

Kënga vjen me kompani të prodhimit nga Mmaattcchh, drejtor Felix Aaron, drejtor kreativ Ricarda Haehn dhe drejtori i fotografisë Julian Jonas Schmitt.

the authorSamir Dalipi