ShowBiz

Loredana Zefi fotografohet pa makijazh, kështu duket

Loredana ka pozuar e pa grimuar.

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi e ka dëshmuar se nuk e ka fare problem të dalë pa u grimuar, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka ndarë me ndjekësit sërish një foto në të cilën shfaqet krejtësisht natyrale.

Pranë postimit Loredana nuk ka shkruar asgjë mirëpo bazuar në fytyrën e saj dhe faktin se është nënë, duket e lodhur sigurisht duke u marrë me Hanën netëve pa gjumë./Lajmi.net/