ShowBiz

Loredana Zefi mezi njihet në këtë fotografi

Loreana Zefi ka ndryshuar në mënyrë drastike pasi i shkurtoi flokët.

Reperja shqiptare, Loredana Zefi duket shumë më ndryshe me stilin e ri të flokëve, shkruan lajmi.net.

Ka ditë që ajo i ka shkurtuar ato mirëpo në paraqitjen e fundit duket krejtësisht ndryshe, e grimuar deri në detaje.

Loredana po përflitet akoma për lidhjen e re të dashurisë, ndër të tjera po i shijon ditët me vajzën e saj dhe Mozzik, Hannës.

Reperja është duke punuar për projekte të reja dhe në të njëjtën kohë po i shijon ato paraprake.

the authorGazetaKNN