ShowBiz

Loredana Zefi sonte publikon bashkëpunimin me këngëtaren e njohur

Loredana Zefi po vjen me bashkëpunim.

Reperja e njohur shqiptare me famë botërore, Loredana Zefi, po vjen me bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Ajo ka bashkuar idetë me këngëtaren nga Suedia, Amanda Delara dhe projekti i dyshes pritet të publikohet sonte në orën 23:59.

View this post on Instagram

Morgen erste Single 23:59 @amandadelara

A post shared by Loredana (@loredana) on

Si Loredana ashtu edhe Amanda e kanë publikuar një video në të cilën me ndjekësit kanë ndarë disa sekuenca të klipit.

Loredana e ka paralajmëruar albumin e saj dhe kjo këngë duket se do të jetë po ashtu pjesë e tij. Ky rikthim i fuqishëm i reperes erdhi pas një pauze./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Wir sprechen deutsch, baby. Thursday 23:59. @loredana

A post shared by DELARA (@amandadelara) on