ShowBiz

Lori Hoxha e mrekullueshme në portokalli (Foto)

Lori Hoxha është trashëgimtarja e bukur e gjigandit “Top Channel”.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku përmes postimeve të saj mund të shohim jetën e saj luksoze, shkruan Indeksonline.

Lorin së fundi e shohim në një fotografi të postuar nga vet ajo në rrjetin social “Instagram” ku duket se bukuroshja ka filluar mëngjesin e saj me një kafe.

E veshur portokalli dhe me një kapele, Lori dukej e mrekullueshme./Indeksonline/

the authorE B