ShowBiz

Lori Hoxha e tha më në fund: Ti je dashuria e jetës sime

Blogerja e njohur dhe trashëgimtarja e Top Media ishte një nga më të komentuarat këtë javë në median rozë për shka këtë festës super luksoze që organizoi me rastin e ditëlindjes së saj.

Një ditëlindje princeshash ku gjithçka ishte e florinjtë.Për të mos folur pastaj për fustanin e saj provokues. Por dhe motra e saj Sara nuk mbetet mbrapa.

Ato jo vetëm motra por duket se së fundmi janë ‘dy rivale’ . Sara dita ditës po vjedh vëmendje nga Lori që para pak kohësh e kishte në mënjyrë absolute të gjithën për vete.

Por mes tyre marrëdhënia është e adhurueshëm

‘Ti je dashuria e jetës sime’ ka shkruar Lori në foton krah motrës së saj.

the authorE B