ShowBiz

Lori Hoxha për vetveten: Do shkëlqesh sepse je yll (Foto)

Lori Hoxha, trashëgimtaria e Top Channel, ka publikuar në Instagram një fotografi në të cilën është duke realizuar një pozë “selfie” nga pasqyra.

Si gjithnjë ajo duket mjaft në formë dhe “trendi” me veshjen e saj, por ajo që bie më tepër në sy është shprehja që Hoxha i ka shkruar vetes krahas fotos.

“Dua të të shoh të shkëlqesh sepse e di që ti je një yll”, shkruan Lori në foto.

Mesa duket këtë herë Lori ka dashur t’i bëjë një dedikim vetes duke zgjedhur këtë mënyrë.

the authorSamir Dalipi