ShowBiz

Lori Hoxha publikon “treshen e zemrës”, ja për kë bëhet fjalë!

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka treguar gjithnjë se është mjaft e lidhur me familjen e saj.

Këtë herë bukuroshja ka publikuar në rrjete sociale një foto me dy motrat e saj Sarën dhe Redian.

“Treshja e zemrës sime,”-ka shkruar Lori krahas fotos së publikuar në Instagram. Gjithashtu nuk kanë munguar edhe komentet e dy motrave të tjera Redias dhe Sarës të cilat janë “ngacmuar” me njëra-tjetrën.

Pak ditë më parë Lori ka festuar 24-vjetorin e lindjes përmes një festeje magjike me motiv pikërisht të artën. /Gazeta Express/

the authorE B