ShowBiz

Luana “e bën” nxehtë në veturë (Foto)

Luana Vjollca po përjeton ditë të nxehta ashtu sikurse të gjithë ne.

Bukuroshja në një postim në rrjetin social Snapchat u shfaq mjaft e nervozuar me motin shumë të nxehtë.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social ku shihet se temperatura në veturën e saj është 39 shkallë celsius, shkruan Telegrafi.

luana 1

Nuk dihet nëse Marina ka klimë në veturën e saj (e paramendojmë se ka, duke ditur standardin e lartë të jetesës dhe faktin se është prezantuesja më e paguar shqiptare), e nëse e ka, është mirë që ajo ta ndezë atë sa më shpejt.

Foto është publikuar para pak momentesh nga Luana.