ShowBiz

Luana e frymëuar nga vargjet e Naimit: O malet’ e Shqipërisë e ju o lisat’ e gjatë!

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ditën e sotme është frymëuar nga vargjet e poetit të njohur Naim Frashëri

Ajo ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram, ku shihet se mbrapa ka një pejsazh të mrekullueshëm, karakterizuar nga stina e bukur e pranverës.

Megjithatë, përshkrimi i saj duket se nuk ka lidhje me foton.

Përshkrimi i fotos është:

“O malet’ e Shqipërisë e ju o lisat’ e gjatë!”

Por, janë fansat ata që ia vënë në dukje se aty nuk ka lise dhe malet janë shumë larg.

Sigurisht ka patur dhe komente epike ndaj saj, të cilat mund t’i shikoni më poshtë.