ShowBiz

Luana Vjollca bën dedikimin për mbesën dy ditë pasi u bë teze

Luana Vjollca ka marrë tani një epitet të ëmbël.

Motra e saj Marina Vjollca ka dy ditë që është bërë nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Marina dhe Geti janë bërë prindër të një vajze të cilës i kanë vënë emrin Marget, duke e nxjerrë si shkurtesë nga inicialet e para të emrave të tyre.

Ndërkohë që Luana mori epitetin e tezes ajo nuk ka hezituar të bëjë dedikimin e parë për mbesën e saj.

“Marget, tezja vdes për ty”, shkroi Luana sipër imazhit që solli duart e saj me të mbesës.

Ajo po ashtu i bëri një dedikim edhe Marinës.

“Përjetësisht” shkroi ajo sipër imazhit me duart e lidhura mes vete./Lajmi.net/