ShowBiz

Luana Vjollca pozon në makinën super luksoze

 

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca njihet për format trupore ndërsa nuk ngurron të shfaq asnjëherë jetën luksoze që bën, shkruan lajmi.net.

Kësaj rradhe ajo duket se ka zgjedhur të pozojë brenda një veture super luksoze.

Ndërsa Luana kujdeset tu dërgojë një mesazh të ëmbël të gjithë atyre që e ndjekin atë.

E veshur thjeshtë por bukur, Luana pozon e buzëqeshur për kamerën ndërsa ndryshe nga herat tjera ajo ka një grim të lehtë në fytyrë.

Imazhi u prit mirë nga të gjithë duke pëlqyer dhe duke lënë komente mjaft të mira për moderatoren.

the authorGazetaKNN