ShowBiz

Luana Vjollca sot publikon këngën e re

Luana Vjollca gjatë ditës lëshon projektin e ri.

Më në fund Luana Vjollca dhe Jay Santos ka vendosur ta publikojnë bashkëpunimin e tyre për të cilin është folur shumë gjatë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një video të shkurtër nga klipi me Santos, dhe ka njoftuar se sot gjatë orë 17:00 publikohet kënga.

Luana me postimin e bërë bëri të ditur edhe titullin e projektit, ‘Locos’ mban emrin kënga, që në shqip do thotë ‘Të çmendur’.

the authorGazetaKNN