ShowBiz

Luana Vjollca u jep përgjigje dyshimeve për operacionet plastike

Ditët e fundit moderatorja Luana Vjollca është komentuar jo pak për ndryshime të dukshme në fizikun e saj. Fillimisht u përfol se ka kryer operacione plastike, më pas dyshimi kryesor ra mbi peshën e saj.

E shfaqur në eventin muzikor Top Awards me një fustan të ngushtë, Luana dukshëm dallohej se kishte marrë disa kile më shume.

Tani vjen edhe konfirmimi saj. Ajo ka postuar në rrjetin social Snapchat, foton e një peshoreje, ku duken 62 kg dhe sipër ka shkruar: “Vdes të shëndoshem”.

Luana, edhe pse me pak kile më shumë, nuk e ka humbur as sensin e humorit dhe as sharmin e saj.