ShowBiz

Lumi B paralajmëron një tjetër këngë të re

Lumi B po vjen me projekt të ri muzikor.

Lumi B ka pak ditë që publikoi bashkëpunimin “Aman” me Dafina Zeqirin dhe Ledri Vulën, shkruan lajmi.net.

Por, ai nuk është ndalur me kaq, përmes postimit të fundit në rrjete sociale, reperi ka paralajmëruar një këngë të re.

“E pate, e pate”, shkruan Lumi sipër videos, por nuk ka preferuar të japë më shumë detaje rreth këtij projekti.

Mbetet të shihet nëse Lumi B kësaj radhe po sjell soli projekt apo sërish bashkëpunim. 

the authorGazetaKNN