Sport

Madiat kroate: Kujdes nga ky lojtar i Kosovës (Foto)

Sipas mediave kroate, Valon Berisha do të jetë lojtari që do t’i shkaktojë telashe Kombëtare së tyre

 

Kanë mbetur edhe pak orë deri te fillimi i ndeshjes Kosovë – Kroaci dhe mediat kroate kanë filluar të hulumtojnë më shumë për lojtarët e Kosovës.

Sipas portali “24sata.hr”, Valon Berisha, është futbollisti më i rrezikshëm në skuadrën e Albert Bunjakit.