ShowBiz

Majk kërkon diçka nga bashkëkombësit e tij! (Foto)

Mbrëmjet muzikore në shumë qytete të Evropës e kanë bërë reperin Majk që të reflektoj mbi sjelljet e shqiptarëve siç i quan ai dhe të njerëzve nga vende të ndryshme.

Ai së fundmi ka publikuar në rrjetin social Instagram, saktësisht në Instastory, një tekst në të cilin kritikon dhe këshillon shqiptarët që të kenë më shumë mirësjellje, njofton KosovaPress.

Majk bëri krahasimin mes së keqes dhe të mirës duke u munduar që të bëj ndryshimin.