ShowBiz

Majk poston për suksesin e këngës, injoron ish të dashurën dhe djalin e posa lindur (Foto)

Reperi i Babastars, Majk, duket se nuk i është gëzuar shumë faktit se ai është bërë baba.

Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, tashmë është bërë nënë.

Ajo madje e ka pagëzuar djalin me emrin Roan, shkruan Telegrafi.

Sidoqoftë, përkundër shumë postimeve të bukuroshes, vet Majk nuk ka publikuar asgjë nga fakti i të bërit baba.

Ai ka vazhduar të postojë foto nga suksesi i këngës së re “Katile”, që arriti gjysmë milionë klikime për 12 orë.

Duket se Majk nuk i është gëzuar faktit se ai është bërë baba me ish të dashurën që ka sjellë në jetë fëmiun e tij.

Reperi është kritikuar edhe nga fansat e tij, të cilët nuk vlerësojnë aktin e injorimit lindjes së fëmiut.

the authorE B