ShowBiz

Majlinda uron ditën e gruas nëpërmjet kësaj fotografie

Edhe ish e dashura e Majk ka ndarë urimin e saj për 8 Mars.
Ajo nuk ka publikuar foto me nënën e saj por ka zgjedhur që për ditën ndërkombëtare të gruas të ndajë një urim nëpërmjet një fotografie ku shihet një lule, shkruan lajmi.net

”Urime 8 Marsi, urime çdo nënë në planet, lumturi, paqe dhe shëndet”, ka shkruar Majlida.

E duke qenë se ajo tashmë është edhe vetë nënë, këtë festë e shijon akoma më shumë./Lajmi.net/