ShowBiz

Marina dhe Luana Vjollca surprizojnë të ëmën për ditëlindje

Nëna e Marina dhe Luana Vjollcës sot feston ditëlindjen.

Luana Vjollca dhe Marina i kanë bërë surprizë të ëmës së tyre në mes të natës, pasi znj.Maria feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Të dy motrat kanë ndarë video në profilet e tyre në Instagram nga festa e organizuar ku shihet se i kanë përgatitur edhe një ëmbëlsirë dhe një buqetë bukur të madhe.

Në postimet e bëra nuk mungojnë as shakat nga prezantueset, madje në një video Luana shihet duke ngacmuar Marinën ku i thotë se “Unë jam e preferuara e nënës”. /Lajmi.net/