ShowBiz

Marina përsëri provokon, shikoni se çfarë imazhesh ndanë nga shtrati (Foto)

Eli Fara në një intërvistë para pak ditësh tha se Marina është bekimi i madh i saj dhe se është sfidë që të lindësh në moshë të re.

Kurse Marina Fara është njëra nga femrat më seksi të showbizit dhe më të ndjekura gjithashtu.

Ajo është çdo herë në qendër të vëmendjes se mediave dhe njërzve për shkak të fotografive provokative që ajo shpërndanë në rrjetet sociale.

Marina së fundi ka ndarë me fansat një imazh të saj mbi shtrat e veshur komplet në të zeza dhe shumë seksi.

Ja si duket ajo./Indeksonline/

the authorE B