ShowBiz

Marina Vjollca duket mahnitëse në fustanin me lule

Marina Vjollca jo më kot konsiderohet si një nga femrat më të bukura në Shqipëri.

Marina Vjollca është munduar që me emisionin e saj ‘Klanifornia’ të mbaj publikun në humor të mirë gjatë këtyre muajve të izolimit, shkruan lajmi.net.

Sot bashkëshortja e reperit Ghetto Geasy, ka ndarë një fotografi të re ku duket shumë tërheqëse në fustanin me lule.

Fotoja ka marrë mbi 20 mijë pëlqime për pak minuta dhe qindra komente pozitive. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

🌹

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on