ShowBiz

Marina Vjollca i jep fund ‘zizë’…Ku ishte më parë?!

Marina Vjollca i ka suprizuar të gjithë këtë mbrëmje.
Nën drejtimin e emisionit “C’est la vie”, bukuroshja bjonde ka tërhequr vëmendjen me veshjen e saj, një fund i shkurtër dhe një dhe një bluzë në ngjyrë mjaft të ëmebël që i nxjerr në pah format e saj bombastike.

Bie mjaft në sy kjo veshje me ngjyra, përballë fustaneve të gjatë në ngjyrë të zezë, dhe pantallonave po kaq serioze, që Marina kishte zgjedhur të vishte në puntatat e para të “C’est la vie”.

Por duket se ajo surprizën e ka ruajtur për natën e shtatë të spektaklit duke u shfaqur më seksi se kurrë.

the authorE B